O autorze
Odpuściłem sobie studia i etat, żeby prowadzić małą firmę. Jako freelancer optymalizuję strony internetowe pod kątem poprawy wskaźników biznesowych. Ponadto wraz z moim zespołem tworzę kilka projektów dotyczących marketingu internetowego.

Uwaga! Tracisz pieniądze nie używając smartfona!

Jak to możliwe? Dzięki dodatkowym promocjom dostępnym na smartfona, możesz zyskać bardzo dużo. Kupony rabatowe, specjalne zniżki i rabaty tylko dla użytkowników aplikacji – to jest teraz trend w m-Commerce.

Nie tylko telefon...

Smartphony całkowicie podbiły serca Polaków. Specjaliści oszacowali, że w 2015 roku ten rodzaj telefonów stanowił aż sześćdziesiąt procent wszystkich komórek, które posiadają Polacy. Posiadanie smartphona stało się swoistym wymogiem społeczno – kulturowym. Nowoczesne telefony z powodzeniem mogą nam zastąpić aparat fotograficzny, dyktafon, czytnik e - booków i wiele innych. Ogromna furorę robią tak zwane aplikacje mobilne. Dzięki nim możemy wykonać przelew bankowy, zrobić zakupy czy zamówić pizze na kolację. Większość z nas nie wyobraża sobie normalnego funkcjonowania bez telefonu komórkowego.Zapłać za zakupy swoim telefonem komórkowym...

a zyskasz więcej. To nie żart! Wiele sieci sklepowych oferuje dodatkową zniżkę za zakup przez aplikację mobilną lub kupon rabatowy na następne zakupy. Ponadto kupując towar poprzez smartfona możesz mieć darmową wysyłkę i otrzymywać wiadomości z aktualnym jej statusem. Dlatego już nikogo nie dziwią prognozy, że telefon komórkowy w najbliższych latach zastąpi karty płatnicze czy gotówkę. Płatności online za pomocą telefonu komórkowego dokonuje około czterech procent Polaków, ale w najbliższych latach ta liczba prawdopodobnie wzrośnie. Zwłaszcza, że większość z nas nie rozstaje się ze swoimi smartphonami.


Wygoda i oszczędność

Zastosowanie telefonów komórkowych do płatności to nie tylko wygoda, ale i oszczędność. Papierowe pieniądze trzeba wydrukować, potem odpowiednio zabezpieczyć w bankomatach czy kasach pancernych. To wszystko kosztuje i to niemało. Używając smartphonów, jako sposobu płatności, ograniczmy koszty związane z przechowywaniem i zabezpieczeniem pieniędzy praktycznie do zera.


To wielka zaleta jaką oferują płatności mobilne, ale mimo wszystko w dalszym ciągu ponad osiemdziesiąt procent płatności dokonujemy za pomocą tradycyjnych metod, gotówki czy też przelewu bankowego. Jesteśmy dość konserwatywni, jeśli chodzi o finanse. Przyszłość może przynieść znaczące zmiany w tym względzie..


Głos ekspertów, czyli co czeka nas w przyszłości

Specjaliści szacują, że jeśli popularność smartfonów będzie rosła w tym samym tempie, to już w dwa tysiące szesnastym roku, ich liczba może przekroczyć dwa miliardy sztuk na całym globie. To ogromny potencjał do wykorzystania, także dla banków czy innych firm, które zajmują się branżą finansową.
Trwa ładowanie komentarzy...