O autorze
Odpuściłem sobie studia i etat, żeby prowadzić małą firmę. Jako freelancer optymalizuję strony internetowe pod kątem poprawy wskaźników biznesowych. Ponadto wraz z moim zespołem tworzę kilka projektów dotyczących marketingu internetowego.

Jak zostać twórcą stron internetowych w trzy miesiące?

Tworzenie witryn internetowych to dziś jedna z tych umiejętności, które mogą zapewnić pracę na dynamicznie zmieniającym się rynku. Wbrew powszechnie panującym opiniom, wcale nie musisz kończyć studiów informatycznych, by zacząć tworzyć strony internetowe na poziomie wymaganym przez dzisiejszych odbiorców treści zawartych w sieci. Możesz to osiągnąć nawet w trzy miesiące. Dowiedz się, jak to jest możliwe.


Kurs programowania w trzy miesiące? Kiedy słyszysz coś takiego, w głowie możesz dostrzec światło lampki ostrzegawczej, bo przecież pamiętasz, że informatyka jest skomplikowana i jej zrozumienie wymaga czasu. Nie ma jednak obaw, to naprawdę możliwe, o czym przekonało się już wielu uczestników tego rodzaju cyklów treningowych.


W jaki sposób nauczysz się tworzenia dobrej jakości witryn internetowych w tak krótkim czasie?

Za wszystko odpowiedzialny jest specjalny sposób szkolenia, szeroko stosowany w Stanach Zjednoczonych. Idea Bootcamp została początkowo opracowana dla amerykańskiej armii i obejmowała intensywne szkolenie rekrutów. Od kilkunastu lat wiadomo, że tak intensywne szkolenia są przydatne również na polu informatyki.

Bootcamp to alternatywa dla studiów


Bootcamp to idea wyjazdu, w czasie którego pracujesz codziennie nad nowymi elementami, w ten sposób zdobywając wiedzę. Pracujesz w zespole podobnych sobie adeptów sztuki tworzenia witryn internetowych, a jednocześnie działasz w warunkach zbliżonych do tych, jakie są tworzone w miejscu pracy. W ten sposób zdobywasz od razu praktyczną wiedzę.
Bootcamp to również kurs online, wszak masz działać w internecie. Tego rodzaju
rozwiązanie sprawia, że z łatwością możesz połączyć swoje codzienne obowiązki ze zdobywaniem nowych zawodowych umiejętności. Sam ustalasz pory dnia, jakie możesz przeznaczyć na naukę.


Jednocześnie działasz pod stałą opieką Mentora, dzięki czemu wszelkie problemy, powstałe w trakcie nauki, możesz rozwiązać na bieżąco. Uczenie się w trakcie kursu online pozwala na oszczędność czasu, dlatego też zaledwie trzy miesiące dzielą Cię od zostania twórcą stron
internetowych.

Nikt nie nauczy Cię programowania lepiej niż programiści?

Z punktu widzenia efektywności najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług specjalistów, którzy oferują odpowiednie kursy. Doświadczenie osób prowadzących tego rodzaju zajęcia sprawia, że nie tylko dostajesz porcję konkretnej wiedzy, ale na dodatek jesteś w stanie ją przyswoić. Taki kurs jest daleki od tego, co pamiętasz ze szkolnych lekcji. Nudne teoretyczne wykłady zwyczajnie nie uczą, w ten sposób jedynie traci się czas, bo po tak przeprowadzonych zajęciach musisz i tak zdobywać określoną partię wiedzy we własnym zakresie. W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie nikogo nie stać na takie działanie. Zrozumiano to już dawno i tak powstała idea kursów prowadzonych metodą projektową. W ten prosty sposób możesz zdobyć nowe umiejętności szybko i łatwo.

Praktyka czyni mistrza

Tajemnicą sukcesu w projektowaniu stron internetowych jest praktyczne ujęcie tematu. Pisanie kodu, przycinanie zdjęć, tworzenie przycisków czy aplikacji staje się znacznie łatwiejsze w chwili, kiedy robisz to w ramach jednego projektu. Ucząc się w taki sposób w rzeczywistości już pracujesz w tym zawodzie, przyszłe obowiązki będą wyglądały bardzo podobnie, zmieni się jedynie stopień trudności i szybkość, z jaką będziesz w stanie wykonać określone czynności.
Metoda projektowa, polegająca na tworzeniu całościowych projektów, to nauka szybka, ale przede wszystkim efektywna. Wybierając taką formę zdobywania wiedzy, będziesz w stanie tworzyć nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe w krótkim czasie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...